forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Niedziela, 28/04/24, 23:05:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15934 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Ogłoszenia  |  Wątek: ..:: Kredyty ::..
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: ..:: Kredyty ::..  (Przeczytany 5375 razy)
KREDYTY
Gość
« : Środa, 03/06/09, 23:18:57 »
Odpowiedz cytując

Nasza oferta kredytowa obejmuje kilkanaście banków.

Oferujemy:
- kredyty oraz pożyczki gotówkowe
- kredyty konsolidacyjne (jedna rata - mniejsza spłata)
- kredyty samochodowe (na zakup samochodów nowych i używanych, również zza granicy)
- kredyty hipoteczne
- kredyty dla osób zadłużonych
- kredyty bez BIK-u i KRD

Procedury kredytowe wielu banków są niezrozumiałe i skomplikowane. My pomożemy Ci szybko przejść krok po kroku od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy.

Oferujemy Ci naszą pomoc w doborze najlepszych i najbardziej korzystnych dla Ciebie ofert. Zaoszczędzimy Twój cenny czas, wyjaśnimy rzeczy dla Ciebie niezrozumiałe.

To wszystko dla naszych klientów:
- możliwość przeznaczenia gotówki na dowolny cel
- możliwość uzyskania kredytu bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń nawet do 100000zł
- krótki okres oczekiwania na decyzje kredytową, max do 24h
- możliwość złożenia wniosku przez Internet i telefon
- minimum formalności
- długi okres kredytowania – nawet do 84 miesięcy


KREDYTY HIPOTECZNE

Kredyty hipoteczne mogą być przeznaczone na: - zakup mieszkania lub domu - wykup mieszkania ze spółdzielni, od gminy bądź z WAM - budowa domu lub jego wykończenie - zakup działki budowlanej - remont mieszkania lub domu - spłatę kredytu mieszkaniowego - spłatę kredytów gotówkowych spłatę debetów, linii kredytowych, kart kredytowych - spłatę innych zobowiązań - dowolny cel np. zakup samochodu, ..... Masz inny cel? Zapraszamy! Sprawdzimy czy możemy go sfinansować? Możemy też połączyć różne cele np. wykup mieszkania, jego remont, spłatę kredytów i dowolny cel. Zalety kredytu hipotecznego: - okres kredytowania nawet do 35 lat - okres spłaty do 80-go roku życia - niskie oprocentowanie - niskie, przystępne raty - Istnieje możliwość zabezpieczenia kredytu na nieruchomości osoby trzeciej albo na kilku nieruchomościach nawet kilku osób - Jeśli nie masz zdolności kredytowej i nie możesz dołączyć dochodów osób trzecich zaproponujemy Ci kredyt z uproszczoną formą weryfikacji zdolności kredytowej (w tym kredyt na oświadczenie o dochodach!! ) - Zaoferujemy Ci kredyt nawet, jeśli posiadasz gorszą historię kredytową (opóźnienia w spłatach innych kredytów) - Honorujemy wszystkie źródła dochodów Nawet, jeśli nie masz obywatelstwa polskiego ani karty stałego pobytu możesz zostać naszym klientem Twoja sytuacja jest jeszcze inna ? Nie możesz znaleźć kredytu dla siebie?

Zapraszamy!!!
068 452 22 16 lub 662 888 889
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Maria
Gość
« Odpowiedz #1 : Sobota, 29/08/09, 20:58:15 »
Odpowiedz cytując

Zwracam się z prośbą, o pomoc, mam w 5 bankach kredyty, chciałabym się ich pozbyć, jestem w stanie krytycznym, wszystkie te kredyty stoją na mnie, banki mi odmawiają pomocy ze względu na zdolność, która wynosi 2517.00zł. miesięcznie, mąż uciekł od problemów, i zostałam z tym sama, nie daję rady od 3-ch miesięcy, a nigdy nie miałam z tym problemu, teraz boję się windykacji, a co gorsza komornika, nie chcem mjeć z tym do czynienia, ponieważ zawsze bałam się sądów, nie wspomnę o komorniku. Nie mam żadnego zabezpieczenia, o żyrantów w obecnych czasach ciężko, hipoteka też nie, bo mieszkanie jest komunalne, co prawda czynsz niski, ratowała by mnie rata jedna, która była by na 10do 12lat, mam pracę dodatkową, ale nie mogę jej wykazać, Nie wiem co mam robić, szukam pomocy gdzie to jest możliwe, ale nic nie wychodzi, nie uchylam się od spłat, ale w tym momencie mam poślizgi nawet do 2 tygodni do trzech, nigdy nie przekraczały więcej, ale nie wiem co będzie dalej, chcem uniknąć problemów, Moje zadłużenia to :
Bank Spółdzielczy;-ok. 9000
Euro Bank:- ok. 24000
Citi financial;- ok. 23700
DB0;- ok. 30000
Lukas Bank;- ok. 13049
no i karty kredytowe na ok. 12000
Tak wygląda moje zdłużenie, teraz wiem że głupio postąpiłam dając sobą manipulować,żebym wiedziała, że z tym zostanę na lodzie, nigdy do tego bym nie dopuściła, a teraz borykam się z tym sama, dlatego jeżeli to możliwe to proszę o odpowiedz, czy jest szansa na to abym wyszła z tego problemu. Dziękuję za uwagę i czekam na odpowiedz.
Z poważaniem . Maria
Chciała bym zaznaczyć, że mieszkam w zachodniopomorskim.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Ogłoszenia  |  Wątek: ..:: Kredyty ::.. « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!