Nowa Sól > Ogłoszenia

Dekoracje weselne

(1/6) > >>

Dekoracje weselne:
DEKOROWANIE SAL ( WESELA KOMUNIE IMPREZY OKLICZNOŚCIOWE)  TEL. 697429388

młoda narzeczona:
W Gazecie Regionalnej wydawanej w Nowej Soli znalazłam pierwszą jak się potem okazało firmę w naszym mieście co zajmuje się kompleksowo ślubem i weselem. Podpisaliśmy już umowę z nimi (a to ważne bo słyszałam, że są i naciągacze) i poa tym, że mają niskie ceny to załatwiają rabaty na różnych rzeczach np. na kwiatach itp. Poza tym mają swojego fotografa, kamerzystę, załatwiają smaochody, transport dla gości i oczywiście stroją kościoły i sale. Poza tym ta pani załatwiła mi wizażystkę i fryzjerkę. Zapewniaja też zespół muzyczny w kościele. Naprawdę polecam bo dużo mi podpowiadają a przy tym natłoku spraw o wielu rzeczach się zapomina. Co ciekawe przeprowadzili nas nawet przez te formalności w Urzędzie i kancelarii parafialnej. Firma nazywa się "Creo" i mają fajne pomysły a my sporo czasu dla siebie. Oni dużo za nas załatwiają. Ich ulotkę znaleźliśmy w poczekalni w parafii św. Antoniego ale i w USC widziałam. Obiecaliśmy sobie z narzeczonym, że będziemy ich polecać bo są mili i dobrzy w tym co robią a to dla nas ważne. Podaję telefon 0604 587 155 do Pani Ani :>

Magda:

--- Cytat: młoda narzeczona w Środa,  22/07/09, 14:24:58 ---W Gazecie Regionalnej wydawanej w Nowej Soli znalazłam pierwszą jak się potem okazało firmę w naszym mieście co zajmuje się kompleksowo ślubem i weselem. Podpisaliśmy już umowę z nimi (a to ważne bo słyszałam, że są i naciągacze) i poa tym, że mają niskie ceny to załatwiają rabaty na różnych rzeczach np. na kwiatach itp. Poza tym mają swojego fotografa, kamerzystę, załatwiają smaochody, transport dla gości i oczywiście stroją kościoły i sale. Poza tym ta pani załatwiła mi wizażystkę i fryzjerkę. Zapewniaja też zespół muzyczny w kościele. Naprawdę polecam bo dużo mi podpowiadają a przy tym natłoku spraw o wielu rzeczach się zapomina. Co ciekawe przeprowadzili nas nawet przez te formalności w Urzędzie i kancelarii parafialnej. Firma nazywa się "Creo" i mają fajne pomysły a my sporo czasu dla siebie. Oni dużo za nas załatwiają. Ich ulotkę znaleźliśmy w poczekalni w parafii św. Antoniego ale i w USC widziałam. Obiecaliśmy sobie z narzeczonym, że będziemy ich polecać bo są mili i dobrzy w tym co robią a to dla nas ważne. Podaję telefon 0604 587 155 do Pani Ani :>

--- Koniec cytatu ---
Myśle że to dobre rozwiązanie wynająć jednych ludzi i zajmą sie wszystkim i pewnie to zawsze taniej ale bardzo proszę napisać mi czy fotograf robił zdjęcia tylko w kościele czy też w domu na sali i czy można w tej samej cenie umówić się z nim na plener. Z góry dziękuję i podaję swojego emaila margotka@wp.pl Magda.

Maria:
Jestem mamą Kasi (mojej córki), która wychodziła za mąż trzy tygodnie temu. Z czystym sumieniem polecam  tę firmę, obiecałam im to bo byli bardzo mili i rozwiali nasze wszelkie obawy już od samego początku. Osobiście skorzystaliśmy z wystroju kościoła, naprawdę gustownego i sali - mieli fajne propozycje a nie tylko balony. Zagrał na słubie zespół muzyczny (tacy młodzi ludzie). Mają też swojego fotografa i to w cenie jakiej nikt w Nowej Soli nam nie oferował. Przystroili pięknie samochód i co jak się potem okazało pamiętali o tych drobiazgach co sie o nich zapomina najczęściej. Jako firma mają spore kontakty co z kolei obniża ceny i umowa szczegółowa zawarta z nimi dała nam gwarancję wykonalności. Miło było usłyszeć od gości, że na tak pięknie przygotowanej uroczystości jeszcze nie byli. Polecam firmę Creo - pani Ania i Pan Sebastian z Nowej Soli - ten telefon podany wyżej do Pani Ani to właśnie ta firma. Maria

dremek:
Jesteśmy firmą dekoratorską o nazwie Wena. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie w tej dziedzinie. Pragniemy aby ten jedyny dzień w Waszym życiu miał wyjątkową oprawę wygląd, atmosferę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dekoracje balonowe,kwiatowe, materiałowe. Wykorzystujemy również kurtyny świetlne, które tworzą niepowtarzalny klimat. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaprojektować dekoracje Waszych marzeń abyście Wy jak i Wasi goście mile wspominali spędzone razem chwile.
http://www.wena.hekko.pl/


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Idź do wersji pełnej