forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29/03/24, 00:52:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14918 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Ogłoszenia  |  Wątek: Dekoracje weselne
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Dekoracje weselne  (Przeczytany 20061 razy)
Dekoracje weselne
Gość
« : Środa, 18/02/09, 06:47:16 »
Odpowiedz cytując

DEKOROWANIE SAL ( WESELA KOMUNIE IMPREZY OKLICZNOŚCIOWE)  TEL. 697429388
Zgłoś do moderatora   Zapisane
młoda narzeczona
Gość
« Odpowiedz #1 : Środa, 22/07/09, 14:24:58 »
Odpowiedz cytując

W Gazecie Regionalnej wydawanej w Nowej Soli znalazłam pierwszą jak się potem okazało firmę w naszym mieście co zajmuje się kompleksowo ślubem i weselem. Podpisaliśmy już umowę z nimi (a to ważne bo słyszałam, że są i naciągacze) i poa tym, że mają niskie ceny to załatwiają rabaty na różnych rzeczach np. na kwiatach itp. Poza tym mają swojego fotografa, kamerzystę, załatwiają smaochody, transport dla gości i oczywiście stroją kościoły i sale. Poza tym ta pani załatwiła mi wizażystkę i fryzjerkę. Zapewniaja też zespół muzyczny w kościele. Naprawdę polecam bo dużo mi podpowiadają a przy tym natłoku spraw o wielu rzeczach się zapomina. Co ciekawe przeprowadzili nas nawet przez te formalności w Urzędzie i kancelarii parafialnej. Firma nazywa się "Creo" i mają fajne pomysły a my sporo czasu dla siebie. Oni dużo za nas załatwiają. Ich ulotkę znaleźliśmy w poczekalni w parafii św. Antoniego ale i w USC widziałam. Obiecaliśmy sobie z narzeczonym, że będziemy ich polecać bo są mili i dobrzy w tym co robią a to dla nas ważne. Podaję telefon 0604 587 155 do Pani Ani :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Magda
Gość
« Odpowiedz #2 : Sobota, 25/07/09, 13:48:44 »
Odpowiedz cytując

W Gazecie Regionalnej wydawanej w Nowej Soli znalazłam pierwszą jak się potem okazało firmę w naszym mieście co zajmuje się kompleksowo ślubem i weselem. Podpisaliśmy już umowę z nimi (a to ważne bo słyszałam, że są i naciągacze) i poa tym, że mają niskie ceny to załatwiają rabaty na różnych rzeczach np. na kwiatach itp. Poza tym mają swojego fotografa, kamerzystę, załatwiają smaochody, transport dla gości i oczywiście stroją kościoły i sale. Poza tym ta pani załatwiła mi wizażystkę i fryzjerkę. Zapewniaja też zespół muzyczny w kościele. Naprawdę polecam bo dużo mi podpowiadają a przy tym natłoku spraw o wielu rzeczach się zapomina. Co ciekawe przeprowadzili nas nawet przez te formalności w Urzędzie i kancelarii parafialnej. Firma nazywa się "Creo" i mają fajne pomysły a my sporo czasu dla siebie. Oni dużo za nas załatwiają. Ich ulotkę znaleźliśmy w poczekalni w parafii św. Antoniego ale i w USC widziałam. Obiecaliśmy sobie z narzeczonym, że będziemy ich polecać bo są mili i dobrzy w tym co robią a to dla nas ważne. Podaję telefon 0604 587 155 do Pani Ani :>
Myśle że to dobre rozwiązanie wynająć jednych ludzi i zajmą sie wszystkim i pewnie to zawsze taniej ale bardzo proszę napisać mi czy fotograf robił zdjęcia tylko w kościele czy też w domu na sali i czy można w tej samej cenie umówić się z nim na plener. Z góry dziękuję i podaję swojego emaila margotka@wp.pl Magda.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Maria
Gość
« Odpowiedz #3 : Wtorek, 04/08/09, 11:54:50 »
Odpowiedz cytując

Jestem mamą Kasi (mojej córki), która wychodziła za mąż trzy tygodnie temu. Z czystym sumieniem polecam  tę firmę, obiecałam im to bo byli bardzo mili i rozwiali nasze wszelkie obawy już od samego początku. Osobiście skorzystaliśmy z wystroju kościoła, naprawdę gustownego i sali - mieli fajne propozycje a nie tylko balony. Zagrał na słubie zespół muzyczny (tacy młodzi ludzie). Mają też swojego fotografa i to w cenie jakiej nikt w Nowej Soli nam nie oferował. Przystroili pięknie samochód i co jak się potem okazało pamiętali o tych drobiazgach co sie o nich zapomina najczęściej. Jako firma mają spore kontakty co z kolei obniża ceny i umowa szczegółowa zawarta z nimi dała nam gwarancję wykonalności. Miło było usłyszeć od gości, że na tak pięknie przygotowanej uroczystości jeszcze nie byli. Polecam firmę Creo - pani Ania i Pan Sebastian z Nowej Soli - ten telefon podany wyżej do Pani Ani to właśnie ta firma. Maria
Zgłoś do moderatora   Zapisane
dremek
Gość
« Odpowiedz #4 : Wtorek, 04/08/09, 18:03:22 »
Odpowiedz cytując

Jesteśmy firmą dekoratorską o nazwie Wena. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie w tej dziedzinie. Pragniemy aby ten jedyny dzień w Waszym życiu miał wyjątkową oprawę wygląd, atmosferę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dekoracje balonowe,kwiatowe, materiałowe. Wykorzystujemy również kurtyny świetlne, które tworzą niepowtarzalny klimat. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaprojektować dekoracje Waszych marzeń abyście Wy jak i Wasi goście mile wspominali spędzone razem chwile.
http://www.wena.hekko.pl/


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kasia
Gość
« Odpowiedz #5 : Wtorek, 25/08/09, 13:03:27 »
Odpowiedz cytując

Wraz z moim (już mężem) skorzystaliśmy z usług firmy CREO Pani Ania i Pana Sebastiana i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Rodzina była w szoku jak zobaczyli wystrój sali i kościoła. Grała nam młodzież podczas udzielania ślubu w kościele, przystroili nam samochód(wyszło znacznie taniej niż w kwiaciarni) i dostarczyli nam dla rodziców z żywych kwiatów dwa ogromne bukiety za naprawdę niską cenę. Ogólnie ceny mają niższe niż inni bo słyszałam że są ekipy co nieźle zdzierają (wykonałam kilka telefonó i sprawdziłam to) i są do tego solidni. Acha ich fotograf ma uprawnienia do robienia zdjęć w obiektach sakralnych o co nieraz pytają w kościołach. Z czystym sumieniem ich gorąco polecam Kasia-szczęsłiwa żona. :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #6 : Wtorek, 25/08/09, 13:22:00 »
Odpowiedz cytując

A może jakieś zdjęcia? ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
dremek
Gość
« Odpowiedz #7 : Środa, 26/08/09, 06:48:57 »
Odpowiedz cytując

www.wena.hekko.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Fotograf
Gość
« Odpowiedz #8 : Niedziela, 25/10/09, 01:08:06 »
Odpowiedz cytując

Witam serdecznie.
Jestem fotografem w firmie CREO w mojej ofercie znajda Państwo zdjęcia plenerowe, na slubie oraz weselu. Dla chętnych w tej samej cenie robie zdjęcia próbne, aby para młoda mogła zobaczyć jak współpracuje sie podczas sesji. Co do zdjec,zobaczyć je bedzie mozna na stronie, która jest aktualnie w budowie.Od razu jak bedzie juz dostepna zamieszcze link na tym forum.
pozdrawiam i zapraszam do korzystania z usług formy CREO.

nr. tel: 793 707 255
Zgłoś do moderatora   Zapisane
pauliś
Gość
« Odpowiedz #9 : Wtorek, 27/10/09, 12:15:35 »
Odpowiedz cytując

W Gazecie Regionalnej wydawanej w Nowej Soli znalazłam pierwszą jak się potem okazało firmę w naszym mieście co zajmuje się kompleksowo ślubem i weselem. Podpisaliśmy już umowę z nimi (a to ważne bo słyszałam, że są i naciągacze) i poa tym, że mają niskie ceny to załatwiają rabaty na różnych rzeczach np. na kwiatach itp. Poza tym mają swojego fotografa, kamerzystę, załatwiają smaochody, transport dla gości i oczywiście stroją kościoły i sale. Poza tym ta pani załatwiła mi wizażystkę i fryzjerkę. Zapewniaja też zespół muzyczny w kościele. Naprawdę polecam bo dużo mi podpowiadają a przy tym natłoku spraw o wielu rzeczach się zapomina. Co ciekawe przeprowadzili nas nawet przez te formalności w Urzędzie i kancelarii parafialnej. Firma nazywa się "Creo" i mają fajne pomysły a my sporo czasu dla siebie. Oni dużo za nas załatwiają. Ich ulotkę znaleźliśmy w poczekalni w parafii św. Antoniego ale i w USC widziałam. Obiecaliśmy sobie z narzeczonym, że będziemy ich polecać bo są mili i dobrzy w tym co robią a to dla nas ważne. Podaję telefon 0604 587 155 do Pani Ani :>
Myśle że to dobre rozwiązanie wynająć jednych ludzi i zajmą sie wszystkim i pewnie to zawsze taniej ale bardzo proszę napisać mi czy fotograf robił zdjęcia tylko w kościele czy też w domu na sali i czy można w tej samej cenie umówić się z nim na plener. Z góry dziękuję i podaję swojego emaila margotka@wp.pl Magda.
hej dziewczyny! byłam świadkową na ślubie organizowanym przez Creo! wygląd cudowny, moja siostra, panna młoda niczym się nie zajmowała. podała tylko kolory w jakich chce mieć sale i to wszystko :) a fotograf w cenie ma zdjęcia, tak jakby "próbne" (swoją drogą wywołaliśmy jako sesja przedmałżeńska :P ) zdjęcia w kościele, USC, plener i zabawa. wywołał nam to, zaaranżował graficznie, wywołał piękne, gigantyczne zdjęcie, któr teraz zdobi salon mojej siostry! umówiłam się nawet z moją rodziną na zimową sesje plenerowoą u niego, bo zdjęcia mnie zachwyciły! 793707255 to numer bezpośrednio do tego fotografa! Pozdrawiam wszystkich ciepło!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
impresja
Gość
« Odpowiedz #10 : Poniedziałek, 01/03/10, 15:35:23 »
Odpowiedz cytując

Firma IMPRESJA oferuje kompleksowe dekoracje weselne, komunijne okolicznościowe. sala, kościół, samochód, wiązanki ślubne. działamy na terenie gminy Siedlisko jak również okolice.
przy skorzystaniu z dekoracji sali i kościoła samochód dekorujemy gratis
696868443
www.dekoracjeimpresja.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wena
Gość
« Odpowiedz #11 : Środa, 03/03/10, 14:36:24 »
Odpowiedz cytując

Jesteśmy firmą dekoratorską o nazwie Wena. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie w tej dziedzinie. Pragniemy aby ten jedyny dzień w Waszym życiu miał wyjątkową oprawę wygląd, atmosferę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dekoracje balonowe,kwiatowe, materiałowe. Wykorzystujemy również kurtyny świetlne, które tworzą niepowtarzalny klimat. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaprojektować dekoracje Waszych marzeń abyście Wy jak i Wasi goście mile wspominali spędzone razem chwile.
http://www.wena.hekko.pl/
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Angela i Damian
Gość
« Odpowiedz #12 : Czwartek, 29/04/10, 00:50:46 »
Odpowiedz cytując

Witamy. Szczerze polecamy z moją Żoną firmę CREO. Na tym właśnie forum znaleźliśmy informację o niej i choć nie mamy w zwyczaju wpisywać się na forach to ze względu na to jak zadbali o najważniejszy dla nas dzień naszego życia, uważamy że na to zasługują. Mieszkamy od kilku lat w Anglii i z wiadomych względów nie mogliśmy się wieloma rzeczami zająć osobiście. Dla naszych rodzin szykowaliśmy pewne niespodzianki i okazało się, że kontakt mailowy zupełnie wystarczył żeby przyjechać właściwie na gotowe. Dekoracje kościoła i dworku w którym się wraz z naszym gośćmi bawiliśmy bardzo się wszystkim podobały a wiązanka ślubna mojej Żony, kwiaty w kościele na sali weselnej i dla rodziców okazało się, że nie muszą kosztować fortuny. To za co jeszcze cenimy tych ludzi z CREO to to, że jak się dowiedzieli że jesteśmy z Anglii, nie próbowali tego wykorzystać finansowo i traktowali nas jak każdego klienta. Dorożka z koniem jak się okazuje też nie musi kosztować majątku w końcu za tych kilkaset metrów przejazdu. Była jeszcze jedna miła niespodzianka od firmy dla nas ale to pozostawiamy innym parom jako zaskoczenie. ANGELA I DAMIAN POZDRAWIAMY
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Basia
Gość
« Odpowiedz #13 : Wtorek, 01/02/11, 00:44:35 »
Odpowiedz cytując

Witam wszystkie koleżanki, które stoją przed wyborem co i gdzie aby było pięknie, gdyż dla nas to najważniejsze. Tu znalazłam firme CREO i tu się postanowiłam wpisać. Dlaczego? Ponieważ jestem po prostu zadowolona.
Na początku sądziłam że powierzę im tylko ewentualnie dekorację sali weselnej i kościoła. Jednak Pani Anna zaskoczyła mnie swoimi pomysłami w dziedzinie kwiatów na salę weselną, bukietów przed ołtarzem. Co ciekawe wyszło taniej niż w kwiaciarni kiedy dowiadywałam się co do ceny takich bukietów.
Fajnie rozwiązali nasz problem, który nas bardzo stresował, mam na myśli pierwszy taniec, napiszę tylko że taniec odbył się w chmurach i nieźle to wyszło na zdjęciach.
Dodam jeszcze że zespół w kościele zaśpiewał po prostu tak że wszystkie ciotki i obie nasze mamy sie popłakały. Ja chyba dawałam jakoś radę tylko dlatego że wcześniej otrzymałam mailem Mp3 z tymi utworami i  już je trochę poznałam i oczywiście musiałam dbać o makijaż, wiecie o co chodzi.
Polecam korzystanie z firmy która wie co robi a nie z przypadkowych ludzi. Nie chodzi tylko o umowę którą rzecz jasna otrzymałam na papierze ale i o tę pewność że wszystko będzie na czas i tak jak było umówione. Z Bartkiem i moją mamą spotkaliśmy się z Państwem z firmy kilka miesięcy wcześniej co oczywiście do niczego nie zobowiązuje i można było spokojnie wszystko zaplanować. Teraz po czasie widzimy że dekoracja jest ważna choć czasami myśli się o niej przy okazji. Na wielu zdjęciach i filmie widać poza nami oczywiście dekorację na którą oglądający zwracają od razu uwagę. Przy dekoracji która była tłem w miejscu gdzie z Bartkiem siedzieliśmy robiono sobie chyba najwięcej zdjęć.
Obiecałam sobie że napiszę tu kilka słów i to czynię. Pozdrawiam wszystkie koleżanki które są przed tym najcudowniejszym dniem w swoim życiu.
  :> Baśka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
HEL
Gość
« Odpowiedz #14 : Środa, 30/03/11, 19:41:53 »
Odpowiedz cytując

 Witam ;)
A ja byłam na SUPER weselu szczęśliwych Młodych, którzy z racji tego ,że oszczędzają na mieszkanie wszelkie DEKORACJE organizowali sami (pomogli przyjaciele) Wszystkie potrzebne im akcesoria  kupili w bardzo przystępnej, bo hurtowej  cenie  i w wymarzonym przez pannę Młodą kolorze,a balony wypełnione helem były niespodzianką! Nie pamiętam jak nazywa sie ta firma ,a przyjaciółka jest w podróży poślubnej ...nie będę im przeszkadzać  :P   Coś z "imprezą" w nazwie. Mam tylko nr tel do tego Pana, bo akurat ja umawiałam niespodziankę z balonami napełnianymi helem Pan sam przywiózł na miejsce,wszystko sprawnie,fachowo,było wow!!! Dla chętnych proszę bardzo 506967379 ,to jest nr b/p do tego Pana,aktualny,bo zamawiałam wczoraj takie tam bajery i balony na hel dla chrześnicy na maj ,na komunię, a co tam  :D Acha, dla najmłodszych dzieci były jeszcze takie wielkie balony foliowe -oczywiście...fruwajace, na hel, które wręczał im    w..w...wielki (chyba 3 metrowy!) CLOWN ale miały dzieciaki zabawę!" Pozdrawiam Wszystkich. Majka
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Ogłoszenia  |  Wątek: Dekoracje weselne « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!