forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 12:18:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14754 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Usg 3D W Nowej Soli
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Usg 3D W Nowej Soli  (Przeczytany 7696 razy)
Madzia
Gość
« : Czwartek, 13/08/09, 15:08:08 »
Odpowiedz cytując

Witam, orientujecie sie moze czy w Nowej Soli mozna zrobic USG 3D i jak tak to gdzie?:) Dzieki z  góry
Zgłoś do moderatora   Zapisane
odradzam
Gość
« Odpowiedz #1 : Piątek, 18/06/10, 21:29:18 »
Odpowiedz cytując

wszytskim paniom które rozważają zrobienie usg 3d/4d w ars medice u dr hucko, szczerze tego odradzam! jestem w 24tym tygodniu ciąży i chciałam zrobić usg 3d. na różnych forach czytałam, że jest to najlepszy okres do takiego badania. również widziałam przykłady na youtubie,,, są rewelacyjne! zadzwoniłam więc do ars medici, aby się zarejestrować i pani w rejestracji potwierdziła, iż rzeczywiście to dobry okres na takie badanie. udałam się więc na umówioną wizytę, i jeszcze przed usg pani w recepcji kazała zapłacić 200pln. zapłaciłam i udałam się do gabinetu dr hucko. dr hucko przyjął mnie i stwierdził, iż na badanie 3d jest za wcześnie, ale mimo to je zrobił, cały czas komentując ze przyszłam za wcześnie, że fale mu się nakładają, że nie będzie mi drukował zdjęć bo, i tu cytat: "to nie sekcja zwłok" i że pan doktor nie chce abym straszyła znajomych :-( <szok> jak się potem okazało nie tylko ja padłam ofiarą pana doktora. kilka moich koleżanek pan hucko po przepwoadzonym badaniu odprawiał z kwitkiem tłumacząc, że to dziecko śpi, że to młoda ciąża, że mu sie fale nakładają itp, itd. podsumowując... zapłaciłam 200pln i dostałam za to jedno zdjęcie i to jeszcze słabej jakości:-( przestrzegam i odradzam !  :doubt:
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Usg 3D W Nowej Soli « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!