forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 13:56:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14775 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: biegunka szczeniaka labradora- proszę o pomoc
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: biegunka szczeniaka labradora- proszę o pomoc  (Przeczytany 20929 razy)
brukselka
Gość
« : Czwartek, 07/08/08, 14:32:40 »
Odpowiedz cytując

Witam. 4 dni temu przywiozlam do domu malego (7 tyg) labradorka z hodowli. psiak jest bez rodowodu, wiec hodowla to raczej "chodowla"! Na pytanie jaka karna "chodowca" karmi psiaka odpowiedzial, ze karma eminent, niestety nie moglismy jej znalezc a psiak musial jesc. wiec weterynarz polecil na purine pro plan dla szczeniat duzych ras. kupilismy, dalismy we wtorek i w srode i wlasnie wczoraj (sroda) piesek dostal rozwolnienia. Kilka rzadkich kupek, a wieczorna az trsynela z niego:( w nocy lepiej nie bylo - 3 kupki. Rano jedna ale nie juz taka bardzo rzadka tylko luzna (kolo jasny braz). wczoraj wieczorem dzownilismy do weterynarza powiedzial zeby nie karmic tylko psiak ma duzo pic. a pije ochoczo i bawi sie bardzo:), gdyby nie to rozwolnienie pomyslalabym ze psiakowi nic nie jest. Rano maz poszedl z psiakiem do weterynarza (stwierdzi, ze to jeszcze nie biegunka tylko rozwolnienie), podal jesen zastrzyk w dupke, jeden w grzbiet i kazal podawac smecte przez strzykawke (małemu smakuje, az milo patrzec jak ja wciaga:D) i obserowac psiaka... niestety maz zapomniala zapytac kiedy taka biegunka moze ustapic i czy zmienic mu krame? i nie bardzo wiem co robic? dzisiaj jeszcze glodowka (zalecenie weterynarza), ale jak dlugo? Psiaka boli brzuszek, bo jak weterynarz dotknal to zaskomlal:( Prosze mi napisac kiedy biegunka powinna ustapic? czy po glodowce zmieniac karme? czy pozostac przy purnie? Bede wdzieczna za pomoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Czwartek, 07/08/08, 15:15:46 »
Odpowiedz cytując

u jakiego weterynarza byłaś ?
Wiem, że kot to nie pies, ale mój jak był mały też mieliśmy taki problem. Od razu mówię - nie głodówka!
Kot, pies i człowiek to ssaki o podobnej budowie układu pokarmowego - żeby przeszło musi coś trawić, jelita muszą pracować - kotu kazał podawać owsiankę na wodzie - tak jak człowiekowi jak się zatruje, więc może pies też powinien to jeść ? Można spróbować później innej karmy - na Witosa w sklepie jest fajna ekipa i właścicielka dobrze potrafi doradzić, można jej zapytać co w zamian.
Poza tym jak się utrzymuje takie coś po 2 dniach podawania leków to ekspresem do lekarza ...
Może jedzcie na konsultacje do innego lekarza ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
brukselka
Gość
« Odpowiedz #2 : Piątek, 08/08/08, 08:30:14 »
Odpowiedz cytując

dzieki wielkie. z psiakiem duzo lepiej, biegunki juz nie ma:), nie odwodnil sie:) jest radosny i chetny do zabawy. Gotujemy mu- zgodnie z zaleceniem weterynarza- ryz z odrobina chudego kurczaka i marchewski i jest dobrze. Nazwiska weterynarza nie zdrade :):) ale to naprawde dobry lekarz. Wczoraj po pracy polecialam do niego ze wszytskimi watpliwosciami- o ktorych zapomnial pogadac moj maz- i udzielil mi fachowych porad. Pies spal spokojnie cala noc:) tylko na siusiu wychodzilismy:) Jestem zadowolona, ze to sie konczy i ze trwalo w zasadzie jeden dzien! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #3 : Piątek, 08/08/08, 14:01:30 »
Odpowiedz cytując

to super :)

tez zawsze chodzę do tego samego lekarza, ale jak jest bardzo źle - to konsultuje się z innym - to jednak uspokaja  :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: biegunka szczeniaka labradora- proszę o pomoc « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!