forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29/03/24, 11:25:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15054 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Znajdź innych o podobnych zainteresowaniach
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Znajdź innych o podobnych zainteresowaniach  (Przeczytany 11092 razy)
pomimo
Gość
« : Środa, 02/07/08, 19:54:28 »
Odpowiedz cytując

witam,

trafiłem tutaj z forum TK, chyba przypadkowo się udało, bo tu czytam, że regularnie kasują tam
mi też wykasowali informację, którą tu chcę wam przekazać, pewnie pomyśleli, że jakaś reklama czy coś

W necie pojawiła się nowa strona www.spotykalscy.pl

to portal dla wszystkich, którzy chcieliby znaleźć w okolicy ludzi o podobnych zainteresowaniach, swtorzyć jakąś hobbystyczna grupkę.

Każdy może założyć taką grupę i do niej mogą się dołączać inne zainteresowane osoby, jest kalendarz gdzie się proponuje spotkania, inni klikają czy będą czy nie, ogólnie taka wyspecjalizowana umawialnia - oczywiście przypominam o zasadach bezpieczeństwa i ograniczonego zaufania w internecie

pozdrawiam wszystkich

pomimo

Ja założyłem grupę Gry planszowe, bo to jest moje hobby - nie nie mam 10 latek ;-) jestem już po ćwierczwieczu, ale planszóki to teraz co innego niż kiedyś, teraz to się w to dorośli bawią, zresztą poczytajcie na moim blogu (to już jest kryptoreklama, ale to jedyna strona o grach planszowych z lubuskiego i niekomercyjna, więc chyba nic się nie stanie jak puszczę tego linka): http://spiellust.blogspot.com/

Zatem, jak ktoś chce poznać nowych ludzi o podobnym hobby to na spotykalskich, stronka jeszcze nie jest jeszcze zbyt popularna, bo to świeżynka, z naszej okolicy są tylko 4 osoby, te z mojej grupy planszówkowej, ale jak się poopowiada znajomym to poczta pantoflową się rozniesie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Znajdź innych o podobnych zainteresowaniach « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!