forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 17:34:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14821 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Shisha (fajka wodna) ... kto z was wie co to jest?
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Shisha (fajka wodna) ... kto z was wie co to jest?  (Przeczytany 20703 razy)
Agatka
Gość
« : Niedziela, 05/10/08, 12:53:44 »
Odpowiedz cytując

Mam pytanie - kto z Was wie w ogole co to jest fajka wodna? - inaczej shisha (szisza), nagrila itd...
Kto z was umie palic? Kto z was lubi? oczywiscie mowie o melasie - a nie o jakis podejrzanych substancjach ;)
Napiszcie mi co o tym wiecie - i przede wszystkim co o tym myslicie!
Bede wdzieczna za kazda informacje :)
Poniewaz chodzi mi po glowie pewien plan... ;)
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #1 : Niedziela, 05/10/08, 13:08:08 »
Odpowiedz cytując

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szisza

"Według badań palenie sziszy jest bardziej szkodliwe dla zdrowia niż palenie papierosów" ;)

Ja palić nie umiem i nie mam zamiaru się nauczyć ;) Zdrowie przede wszystkim ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Agatka
Gość
« Odpowiedz #2 : Niedziela, 05/10/08, 14:07:56 »
Odpowiedz cytując

Wikipedia jak wiadomo nie zawsze podaje do konca rzetelne informacje - zapewniam ze nie jest bardziej szkodliwe niz papierosy :)
I co najwazniejsze - nie uzaleznia.
Ale dalej dalej - chcialabym wiedziec co o tym myslicie :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #3 : Poniedziałek, 06/10/08, 08:06:58 »
Odpowiedz cytując

Zapewniasz? Na jakiej podstawie? Są cztery linki do artykułów na temat tego, że palenie z sziszy jest bardziej szkodliwe niż samo palenie papierosów. Wypowiadają się pulmunolog (lekarz chorób płuc), periolontolodzy (stomatolodzy zajmujący się profilaktyką i leczneniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej), profesor mikrobiologii, przedstawiciel World Health Organisation. Oni podają argumenty, a jakie masz Ty?

Nie uzależnia? Z założenia służy do palenia tytoniu, a czy nikotyna nie uzależnia, to nie wiem ;) Mówisz, że nie? ;) Gwarantujesz? ;) Oczywiście można też palić same zioła, ale badania na temat wpływu tego na zdrowie jeszcze nie przeprowadzono.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #4 : Poniedziałek, 06/10/08, 18:56:29 »
Odpowiedz cytując

a nie lepiej kupić sobie paczkę zwyczajnych fajek ?

cuda wianki z tą sziszą, więcej mycia i zabawy niż samego palenia ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Ja Ja Jaracz xDD
Gość
« Odpowiedz #5 : Wtorek, 30/12/08, 19:22:56 »
Odpowiedz cytując

Ja wiem co to jest ShiSha xDD        :D
Umiem ją palic  :)         i wszystko git
No ale nie ma nic za darmo. Jeśli chcesz zajarac to musisz poświecic jakies 15-20 min na przygotowane.
Może i jest szkodliwa  ;)  i uzależnia
ale mnie nie wzięło pale juz spory okres czasu czasem     czesto czasem rzadko i wcale mnie do tego nie ciągnie. pale z przyjaciółmi ... :>  i spoko
moim zdaniem fajna rzecz ^^
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Agatka:)
Gość
« Odpowiedz #6 : Piątek, 02/01/09, 00:41:23 »
Odpowiedz cytując

Zgadzam sie, ja wlasnie tez pale juz okolo 2 lata - i smialo moge powiedziec ze nie jestem uzalezniona, pale bo lubie i dla relaksu.
A to ze 15 - 20 min na przgotowanie - to co? juz cala ta ceremonia przygotowania jest fajna :D
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Renatka
Gość
« Odpowiedz #7 : Niedziela, 08/03/09, 09:25:24 »
Odpowiedz cytując

...co wy tu piszecie? WSTYD!!!
Ja pale od 3 lat...i sie nie uzależniłam...to jest najlepsze co  może byc...macie za dużo kłopotów? jak zapalicie, macie wszystko w d....Kocham !  :D :D :D i dziękuje tym, którzy to wynaleźli.. ;) ;) ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
niki
Gość
« Odpowiedz #8 : Poniedziałek, 01/08/11, 18:25:06 »
Odpowiedz cytując

jak się przygotowuje i jak się pali shishe ??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mario
Gość
« Odpowiedz #9 : Poniedziałek, 29/08/11, 16:38:53 »
Odpowiedz cytując

Banda głupków i debilnych dzieci...szkoda gadać...zapewniają pier,..olą a nie próbowali więc na jakiej podstawie wyrażacie Swoje opinie??;/żal...ku.rwa żal!....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Jaaa
Gość
« Odpowiedz #10 : Piątek, 18/10/13, 19:27:41 »
Odpowiedz cytując

Właśnie widać kto tu jest dzieckiem. ;]
Zgłoś do moderatora   Zapisane
sallty
Gość
« Odpowiedz #11 : Środa, 19/02/14, 13:56:34 »
Odpowiedz cytując

"Ludzie palący shishę lub ziołowy tytoń mogą mieć podwyższone stężenia tlenku węgla (CO) w organizmach. Według naukowców jedna sesja palenia shishy powoduje podwyższenie poziomu tlenku węgla 4–5 razy większe niż wypalenie 1 papierosa.

Wysokie stężenia CO mogą powodować uszkodzenie mózgu i utratę przytomności.

Shisha to fajka wodna, popularna w wielu krajach arabskich, w której tytoń o owocowym zapachu palony jest z użyciem węgla, przepuszczany przez zdobione naczynie z wodą i wdychany przez gumowy szlauch"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Paweł
Gość
« Odpowiedz #12 : Czwartek, 11/11/21, 00:10:13 »
Odpowiedz cytując

Ja chciałbym zacząć palić szisze - podrzuci ktoś jakie fajne poradniki i artykuły o tym od czego zacząć? Czy warto palić z fajki wodnej w ogóle i czy to jest zdrowe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Shisha (fajka wodna) ... kto z was wie co to jest? « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!