forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 10:16:57

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14729 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Podebatujmy o przyszłości, pod czujnym okiem cenzora.
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Podebatujmy o przyszłości, pod czujnym okiem cenzora.  (Przeczytany 9007 razy)
czarnyjanek
Gość
« : Czwartek, 03/04/08, 12:15:44 »
Odpowiedz cytując

Podebatujmy o przyszłości
„To kilka zaledwie refleksji, dosyć ogólnie zarysowanych przy okazji zastanawiania się nad przyszłością Nowej Soli. Zapraszam państwa do zaprezentowania własnych opinii. Wspólnie poszukajmy atutów naszego miasta, wymieńmy nasze, mieszkańców oczekiwania, zastanówmy się nad tym, jak rozwijać miasto, by żyło się nam w nim dobrze. Przymierzmy się do opisania naszych wyobrażeń o przyszłości Nowej Soli.” Napisał redaktor naczelny w swoim felietonie, więc podzieliłem się swoja refleksją na temat dyskusji o przyszłości Nowej Soli i…. I moja wypowiedź nie spodobała się, więc ją wycięto.Wykasowano również pytanie o przyczynę usunięcia mojej wypowiedzi. Jak widać gminnym politrukom nie zależy na dyskusji, a jedynie na prymitywnej agitce i tworzeniu pozorów debaty publicznej na temat przyszłości miasta.” Takiej treści post umieściłem na forum tygodnika w dniu 2 kwietnia 2008 o godz. 12.10. Około godz. 15.30 post został wykasowany przez gminnego, a może nawet powiatowego cenzora. Przepraszam za powielenie treści postu, ale jest to jedyny sposób walki z zakłamaniem Tygodnika Krąg.
cenzor z Tygodnika krag regularnie usuwa moje wpisy. Szkoda ,że W.Tyszkiewicz otacza sie takimi miernotami i do tego są oni   oplacani z pieniedzy publicznych
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Czwartek, 03/04/08, 14:33:40 »
Odpowiedz cytując

nie tylko Twoje posty znikają, moje i połowy stałych forumowiczów zostały pokasowane przez "cenzora-moderatora" ... niestety
świadczy to dobitnie o tym, ze nie istnieje w powiecie coś takiego jak wolne media ani tez wolność wypowiedzi
pozostaje nam alternatywne forum, na które mozna przecież ściągnąć ludzi z forum kręgu :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przemek
Gość
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 03/04/08, 15:51:31 »
Odpowiedz cytując

Witam forumowiczow jedynych niezaleznych mediow - forum.nowasol.org  :D

Tak to prawda, posty na niewygodne i wrazliwe tematy sa usuwane.

Moje pytanie jest takie: kto jest wlascicielem i sponsorem Tygodnika Krag ?
Ja juz od dawna nie  kupuje tej gazety a  i teraz jak widac co wyprawiaja i jaka jest ich neutralnosc  to bede namawial znajomych aby dali sobie spokoj  z kupowaniem TK bo po co wspierac zaklamane media ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #3 : Czwartek, 03/04/08, 16:02:05 »
Odpowiedz cytując

u nas tez zrezygnowaliśmy z tego dość dawno wśród rodziny i znajomych
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kim11
Gość
« Odpowiedz #4 : Sobota, 05/04/08, 17:01:07 »
Odpowiedz cytując

co do gazety TK to nic nie mam bo fajnie poczytac co sie dzieje w miescie.ale forum to przyznaje racje jest marne.moj kolega kiedys napisal gdzie mozna naprawic glowice w aucie i tez go pan O wykasowal.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przemek
Gość
« Odpowiedz #5 : Sobota, 05/04/08, 18:44:02 »
Odpowiedz cytując

co do gazety TK to nic nie mam bo fajnie poczytac co sie dzieje w miescie.ale forum to przyznaje racje jest marne.moj kolega kiedys napisal gdzie mozna naprawic glowice w aucie i tez go pan O wykasowal.pozdrawiam

Kasuje tylko wtedy gdy sa niewygodne lub uderzaja w instytucje i firmy ich kolesi.
O jednych firmach mozna pisac i nie kasuja o innych migiem posty sa usuwane czyli totalna hipokryzja i brak regul. 

Dopoki bedzie tam kolesiostwo partyjne powiazane ze swiatem biznesu ktore sponsoruje TK chocby nawet poprzez niewinne reklamy w gazecie  to forum nie bedzie neutralne. Logicznie chyba ze jak biora od kogos kase za reklame to juz niewypada aby zle pisano o klientach na oficjalnym forum. Tu jest pies pogrzebany hahaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Podebatujmy o przyszłości, pod czujnym okiem cenzora. « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!