forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 25/04/24, 23:58:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15929 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Praca w Strefie
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 » Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Praca w Strefie  (Przeczytany 15539 razy)
luqas1
Gość
« : Wtorek, 29/01/08, 11:06:04 »
Odpowiedz cytując

Już jest kilka firm i kilkaset osób zatrudnionych. Proszę o szczere wypowiedzi na temat swoich pracodawców. Nord, Ab Food, Funai. Te dwie ostatnie firmy teraz wysyłają swoje zapotrzebowania na pracowników. Interesuje mnie szczególnie wypowiedź magazynierów i op.widlaków. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
funajowiec
Gość
« Odpowiedz #1 : Wtorek, 29/01/08, 12:56:01 »
Odpowiedz cytując

Ogólnie na temat Funai daje się słyszeć dużo złego.

Płace nie zachwycają, ale jakaś tam poprawa jest i jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej ;)

Atmosfera w moim odczuciu jest okej. Lepiej niż w wielu miejscach, gdzie już miałem okazję pracować. Wielu narzeka, wielu się podoba.. Jaka jest naprawdę? Przyjdź i przekonaj się sam ;)

Co do pracy magazynierów i operatorów widlaka - chłopie atakuj śmiało! :)

PS.
Nie potrafię zrozumieć postawy ludzi, którzy bez wykształcenia, bez doświadczenia, nie potrafiący nawet poprawnie pisać (a wielu takich znalazło się na forum TK) oczekują nie wiadomo jakich kokosów. Za co, ludzie? Za co?

"Pokaż na co Cię stać.." ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
luqas1
Gość
« Odpowiedz #2 : Wtorek, 29/01/08, 19:12:48 »
Odpowiedz cytując

Właśnie o takie konkrety prosiłem. Szczerze mówiąc mam 2 oferty właśnie z Funai i AB Food tylko co do tych drugich niestety trzeba jeszcze czekać. Teraz tylko pozostaje dokonanie dobrego wyboru  :) pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
funajowiec
Gość
« Odpowiedz #3 : Wtorek, 29/01/08, 20:19:36 »
Odpowiedz cytując

Lepiej moim zdaniem iść do Funai niż siedzieć w domu. W okresie umowy próbnej okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie, ale PODOBNO nie sprawiają problemów jeśli chce się rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
luqas1
Gość
« Odpowiedz #4 : Środa, 30/01/08, 12:47:19 »
Odpowiedz cytując

Dzis byłem na spotkaniu i na testch które zdałem na 5+ :) ale niestety co do pieniążków to nie zaciekawie... 900zł to jednak mało nie oszukujmy sie poziom życia idzie do góry, a wyplaty nie zabardzo. Jednak ofertę przemyśle...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
funajowiec
Gość
« Odpowiedz #5 : Środa, 30/01/08, 15:33:55 »
Odpowiedz cytując

Poziom życia niekoniecznie, ale koszty tak ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #6 : Środa, 30/01/08, 18:36:21 »
Odpowiedz cytując

niestety nie tylko tam wypłaty stoją na takim poziomie, a życie drożeje :) czekam na tą nasza Irlandię w RP :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #7 : Środa, 30/01/08, 19:36:53 »
Odpowiedz cytując

Nie chcemy Irlandii!! Nie chcemy grubych rudych baboli! :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #8 : Środa, 30/01/08, 21:56:22 »
Odpowiedz cytując

zaraz baby rude w głowie - ale zobacz jakie piwo dobre! :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #9 : Środa, 30/01/08, 22:26:18 »
Odpowiedz cytując

Po dobrym piwie grube rude baby mogą wydawać się mniej rude i mniej grube, a to już zagrożenie ;P
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #10 : Czwartek, 31/01/08, 09:57:44 »
Odpowiedz cytując

no tak, a stąd o krok od alkoholizmu - bo jak się taka wprowadzi to trzeba będzie dużo piwa ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #11 : Czwartek, 07/02/08, 09:20:56 »
Odpowiedz cytując

wiecie co - tak sobie teraz trochę na strefę pojeździłam - wszystko ok, ale powinien być jakiś autobus podmiejski co godzinę, albo 11 puszczać tamtą stroną (np. co 2 autobus z Bobrownik)- jak tam się wydostać jak jest ciemno? szczególnie kobiety staja sie łatwym celem .... niefajnie, że tak powiem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #12 : Czwartek, 07/02/08, 18:13:37 »
Odpowiedz cytując

Autobus to mało! Stanowczo domagam się metra oraz szlaku wodnego pod sam Funai :E

A tak poważniej. Chyba zbyt mało byłoby chętnych na autobus o niestandardowych godzinach, kiedy to głucho i ciemno ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przemek
Gość
« Odpowiedz #13 : Czwartek, 07/02/08, 21:35:16 »
Odpowiedz cytując

No ostatnio tez zwiedzialem strefe no i musze powiedziec ze rosnie rosnie ta nasza Industrie Nowasol.

Nieiwem jak wygladaja zmiany tzn godziny w poszczegolnych fabrykach, ale gdyby byly jednakowe to mysle ze pasazerow by nie braklo - tym bardziej w okresie zimowym kiedy jazda rowerkiem mniej ciekawsza :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #14 : Piątek, 08/02/08, 10:30:40 »
Odpowiedz cytując

ef - ten szlak wodny by mi szczegolnie pasował:>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 » Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Praca w Strefie « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!