forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29/03/24, 11:33:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15058 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Przykry------widok------w-----Kościele---!!!
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Przykry------widok------w-----Kościele---!!!  (Przeczytany 8913 razy)
zgorszony
Gość
« : Poniedziałek, 26/05/08, 00:57:20 »
Odpowiedz cytując

Dzisiaj  w  Kościele  podczas    Mszy  Św. - Komunii    można    było     OGLĄDAĆ      PÓŁNAGĄ    PANIĄ , (biust  i   pupa  na  wierzchu),   która   wyglądała   jakby   pomyliła  Kościół  z    "........"  ;    w   związku  z  tym   mam   pytanie   do  Księży:   czy  nie powinno  się  zwrócić  takiej  Pani  uwagi,  że  w takim  stroju  a  tym  bardziej   w   dniu     KOMUNII   DZIECI      nie  wypada  się  tak   ubierać  wywołując  ogólne  zgorszenie  ???   
To  ma  być   przykład  dla  dzieci  i  to  w  takim  dniu  ????   Dodam  jeszcze,  że  Pani  wyglądała   jak    "...........".    W   szkołach   powinno  się  uczyć  od  najmłodszych  lat  zasad  etyki  i  moralności -  co, jak   i  gdzie  wypada  się  ubrać  a  tym  bardziej  zachować  !!! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
hm
Gość
« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 26/05/08, 16:08:10 »
Odpowiedz cytując

Skup się na modlitwie. Chyba po to chodzisz do Kościoła? Co Cię interesuje kto jak się ubiera. Dzięki tej pani na pewno wiele osób pomyślało, że w kościele może być jednak fajnie!  :E
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zgorszony
Gość
« Odpowiedz #2 : Poniedziałek, 26/05/08, 18:57:53 »
Odpowiedz cytując

TAK !!! Uważam, że skoro ta Pani nie wyniosła kultury osobistej z domu ani ze szkoły to może jakby KSIĄDZ wyprosił tę Panią z Kościoła to może wtedy dotarłoby do niej, że powinna okazać szacunek Kościołowi i wiernym - skoro chciała pokazać swoje wdzięki mogła przecież pójść po Mszy się przebrać . Żal mi tylko tego dziecka i jego rodziców, że "gość" narobił im takiego WSTYDU !!!! Bo nie dosyć, że ta Pani, tak ubrana jako jedyna paradowała z aparatem po całym Kościele (przed Ołtarzem) do momentu aż KTOŚ jej w końcu zwrócił uwagę, to już szczytem braku szacunku ( kretyństwa) było wyjęcie słoiczka z zupką i karmienie dziecka w Kościele !!! Skoro ta Pani wiedziała, że idzie na Komunię to dlaczego nie nakarmiła tego dziecka wcześniej albo nie wyszła z Kościoła , usiadła na ławce i po prostu je nakarmiła . Dodam, że nie mam nic przeciwko pokazywaniu przez Kobiety swoich wdzięków na ulicy lub gdzie indziej ;) ale pobyt w Kościele do czegoś ZOBOWIĄZUJE !!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
hm
Gość
« Odpowiedz #3 : Poniedziałek, 26/05/08, 21:10:30 »
Odpowiedz cytując

Ale kim Ty w ogóle jesteś? Przestań pajacować. Przeszkadzała Ci tamta kobieta w modlitwie? A w ogóle, to jak właściwie była ubrana? ;) A może ktoś zrobił foto telefonem?  hahaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mama
Gość
« Odpowiedz #4 : Wtorek, 27/05/08, 00:59:36 »
Odpowiedz cytując

Jeśli oburza Cię widok kobiety karmiącej dziecko, to wybacz, jesteś obłudny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zgorszony
Gość
« Odpowiedz #5 : Wtorek, 27/05/08, 10:12:42 »
Odpowiedz cytując

Jak  umiesz czytać  to  widzisz, że  napisałem , że  można  wyjść  z Kościoła usiąść  na ławce  i spokojnie  nakarmić    dziecko  albo  zrobić  to  dyskretnie 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
hm
Gość
« Odpowiedz #6 : Wtorek, 27/05/08, 10:29:29 »
Odpowiedz cytując

O tak, bo to zbrodnia straszliwa dziecko karmić! Ohyda! Powinni tego zakazać!

Zgorszony - Ty się naprawdę lecz.. nie zauważasz stada obłudnych ludzi, ale przyczepiasz się kobiety, która po prostu nakarmiła dziecko! ZE SŁOICZKA! Tacy ludzie jak Ty powinni żyć gdzieś w lesie.

PS
A ta półnaga Pani to o której była w kościele? ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Lucjusz
Gość
« Odpowiedz #7 : Środa, 28/05/08, 16:43:18 »
Odpowiedz cytując

STWÓRCA jest wszechwidzący a więc nie ma znaczenia gdzie i kiedy jesteśmy ale najważniejsze jak ON nas postrzega , rozumiem że Wam wszystkim BÓG nie ma co zarzucić skoro usiłujecie ukamienować te Panią!!!???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kaia
Gość
« Odpowiedz #8 : Środa, 28/05/08, 16:46:49 »
Odpowiedz cytując

... Widzę, że nikt nie wziął pod uwagę tego, że ksiądz nie wyprosił tej kobiety z kościoła być może z tego względu, że mu się WIDOCZEK zwyczajnie spodobał  :P
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Damian
Gość
« Odpowiedz #9 : Wtorek, 14/04/09, 12:04:08 »
Odpowiedz cytując

Mi sie wydaje koles ze ty za kaczynskimi glosowales co? Ludzie nie powinni sie bac tych ktorzy ubieraja sie na swoj sposob albo karmia dziecko w kosciele :/ tylko tych ktorzy robia z tego taki problem... jak cie oburzala ta kobieta trzeba bylo nie patrzec sie na jej dupe i skupic na ksiedzu albo dzieciach komunijnych. Idziesz do kosciola sie modlicz czy patrzec kto jak jest ubrany i potem plotkowac na forach? Komunia to nie jest pogrzeb ludzie w tym dniu powinni sie cieszyc i radowac. Przykry widok w kosciele to stado takich zagubionych prostakow jak ty robiacych jednoczesnie znak krzyża mimo ze w 10 % nie jestescie tego godni :| czy mowie źle?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
realista
Gość
« Odpowiedz #10 : Poniedziałek, 15/06/09, 14:30:02 »
Odpowiedz cytując

Dobrze mówisz a także dobrze mówią pozostali przedmówcy oprócz tego niby zgorszonego .
A teraz "zgorszony  gościu " zadam Ci kilka pytań .
Wiesz dobrze jako katolik że nasi misjonarze są w Afryce i tam też zakładają misje oraz budują kościoły . I w związku z tym mam do Ciebie pytanie - czy i tam w Afryce kobiety przychodzą ubrane po uszy czy też przychodzą do kościoła z gołymi piersiami ?
Ponadto - czy są w kościele k...... jakieś normy mówiące jak kobiety mają się ubierać ?
I zapytam też jak już inni pytali - po co chodzisz do kościoła ? Czy nie po to by się modlić ? czy tylko po to aby się rozglądać za półnagimi kobietami ?
Ile Ty masz lat że jesteś zgorszony takim widokiem ? Czy to nie jest ludzkie ?

WSZYSTKO CO LUDZKIE NIE JEST MI/NAM OBCE .
NIECH I DZIECI SIĘ UCZĄ !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
realista
Gość
« Odpowiedz #11 : Poniedziałek, 15/06/09, 14:44:40 »
Odpowiedz cytując

ZGORSZONY !!!
Właśnie dzięki takim jak Ty i Tobie podobnym , co to chodzą tylko do kościoła aby każdemu się przyglądać i każdego później oplotkować , nie chodzę od wielu wielu lat do kościoła .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kierowiec
Gość
« Odpowiedz #12 : Środa, 17/06/09, 17:53:24 »
Odpowiedz cytując

Ja też nie chodzę, bo mam wiele przykładów ŚWIĘTOJEBLIWYCH MOHERÓW którzy przed mszą są gnojami, idą do  kościółka klepią paciorki bez zrozumienia i wychodząć z kościoła dalej kombinują jak wsadzić nóż w plecy bliźniego.
I tacy nazywają siebie "Wierzącymi"
Tylko nie wiem w co oni wierzą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Przykry------widok------w-----Kościele---!!! « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!