forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19/04/24, 22:33:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15923 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Nocleg
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Nocleg  (Przeczytany 7799 razy)
Victor
Gość
« : Czwartek, 05/02/09, 11:03:38 »
Odpowiedz cytując

Witam ;)
Czy mzoe ktos mi polecic jakis wmiare dobry nocleg w NS, zeby cena tez nie byla zbyt wygórowana... Nowa sól nie jest kurortem a jak widze cene za Apartament ;) (w jedym z moteli) 270zł to mi sie troszke slabo robi. Jak to ma sie do cen w Warszawie, Krakowie czy trójmiescie. Gdzie w Holiday Express mozesz sie przespac za 90zł za noc w weekend ;)...
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #1 : Czwartek, 05/02/09, 11:19:21 »
Odpowiedz cytując

Cześć,

Nie korzystałem z poniższych, ale może Ci się przyda ;)
Przystań Kajakowa, al. Wolności 1a, tel. +48 (68) 387 19 44 - tutaj bym spróbował
Złoty Łan http://www.zlotylan.pl/ ul. Zielonogórska 134, tel. +48 (68) 355 01 52, na obrzeżach NS
Zajazd u Basi http://www.zajazdubasi.pl/ - dobre jedzenie!
Hotel “POLONIA”, ul. Wrocławska 14, tel. +48 (68) 387 99 24 - prawie centrum
Hotel “ODRA”, ul. Muzealna 42, tel. +48 (68) 387 37 89  - prawie prawie centrum ;)
Hotel Solan 0-68 387-66-80 właściwsza nazwa to Usługi Noclegowe ;)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Victor
Gość
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 05/02/09, 11:35:02 »
Odpowiedz cytując

Wszystkie te linki znam niestety ze stron internetowych nie wiele mozna sie dowiedziec :(
Jezeli chodzi o standard to zloty łan mi odpowiada niestety ceny dość tragiczne. Przystań kajakowa kojarzy mi sie troche ze schroniskiem młodziezowym co jest wykluczone ja musze mieć normalny pokój dwuosobowy ;)
Zajazd U Basi brzmi i wyglada obiecujaco neistety nie przyjade do waszego uroczego miasta autkiem wiec troche mi nie na reke.
widac zostaje Polonia Odra i Solan (tutaj wyslalem juz maila kilka dni temu bez odpowiedzi chcialbym zobaczyc standart pokoju bo moze oplaca dac sie 50-60zl wiecej i mieszkac w godziwych warunkach)

Ewentualnie szukam czegos na wschodzie od nowej soli ;)
Moje zdrowie (prawie nie moge mówic z powodu grypy) nie pozwala mi dzwonic do miejscowych "hotelarzy" wiec znalezienie dopowiewdniego lokum jest troche utrudnione ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #3 : Czwartek, 05/02/09, 16:52:08 »
Odpowiedz cytując

Przystan nie wyglada wcale tak zle.. I lokalizacja jest moim zdaniem na plus. Na dlugo planujesz sie zatrzymac? Tylko grypy nie przywiez! :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Victor
Gość
« Odpowiedz #4 : Piątek, 06/02/09, 15:42:46 »
Odpowiedz cytując

mhhhh... jak bede chory nici z wyjazdu :( nie to żebym dbal tak o wasze zdrowie poprostu to wtedy nie ma sensu :p
Na jak dlulgo nooo właśnie chciałbym na cale zycie ;) ale moje piękne miasto jest tak blisko polozone waszego ze jak wyjadę w piątek po pracy to w sobote na śniadanko będę :P wiec na pewno sobota niedziela i pewnie w poniedziałek wyjazd no niestety... takie życie jak sie nie jest bogatym trzeba pracować :P ale jak sie jest bogatym to tez trzeba nawet ciężej wiec nie narzekam :)

Ogólnie to dziwi mnie brak kwater prywatnych, hosteli, jest to nie takie znowu małe miasto w poblizu strefy ekonomicznej, wymienianie jako doskonale miejsce do inwestycji w ziemie z pięknymi paradami i innymi zupelnie niepotrzebnymi nikomu imprezami ;):P a spędzić nocy ladnie i nie zbyt drogo nie ma gdzie ;]
Ludzi agroturystyka nikt juz nie ma statusu rolnika ??:P niewiele(wartość niewiele jest wartością względną i niepoliczalna nie mówiącą nam nic o danej liczbie,cenie :P ) pracy trzeba włożyć w taki biznes a mysle ze szybko by sie zwrócił.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #5 : Wtorek, 10/02/09, 16:18:54 »
Odpowiedz cytując

Daj oczywiście znać, jak wypadł hotel w którym się zatrzymasz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Nocleg « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!