forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 13:15:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14766 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Lokal na impreze- wynajmę..
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Lokal na impreze- wynajmę..  (Przeczytany 7390 razy)
berba
Gość
« : Niedziela, 15/03/09, 21:51:48 »
Odpowiedz cytując

otóż mam nie lada problem, potrzebuje wynająć jakiś lokal, bar itp. na zorganizowanie imprezki.. Zawsze robiłam to w " komarze" gdzie brali naprawdę przystępną kwotę, bo ok. 300-350 zł za całą noc- cały bar dla nas, ale słyszę , że komar ma zniknąć z  nowosolskiej ziemi.. :(:( dowiadywałam się jeszcze o barze na przeciw straży ale tam wołają  ponad 1200 zł za noc.. czyli nie stać mnie... Proszę was o pomoc... Harcerska górka zarezerwowana na ten dzień co potrzebuję, a w edenie też drogo i to pół sali na wynajem dla nas.. czy znacie jakieś miejsce w którym mogłabym urządzić imprezę dla ok 25osób i nie wydawać majątku ??  może jakaś pizzeria ?? albo " Bistro" ??? błagam pomóżcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 16/03/09, 06:43:01 »
Odpowiedz cytując

zależy czego oczekujesz ;)

przystępne ceny i dogadać sie można i pewien standard zachowany ;) sale na 25-30 osób
1. kawiarnia w porcie (harcerska górka) 
2. przystań kajakowa
3. mała sala w Pretekście

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Lokal na impreze- wynajmę.. « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!