forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19/04/24, 22:59:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15923 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Kasstudio ;D
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 » Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Kasstudio ;D  (Przeczytany 16151 razy)
CitizenDildo
Gość
« : Sobota, 12/01/08, 11:42:36 »
Odpowiedz cytując

No to co?? Moze cos o KASSTUDIO?? :D
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Środa, 30/01/08, 21:58:22 »
Odpowiedz cytując

jak można o tym mówić to już tak nie kusi ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #2 : Środa, 30/01/08, 22:28:01 »
Odpowiedz cytując

Etam, na pewno skasują! ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kasia
Gość
« Odpowiedz #3 : Czwartek, 31/01/08, 19:23:41 »
Odpowiedz cytując

Kasstudio polecam , super solaria ,obsługa , komfort i babski poniedziałek w saunie relax na maxa :)) A fryzjerzy a szczególnie Pan Marek potrafia zdziałac cuda i nie jest wcale tak drogo jak myslicie ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
pisuar
Gość
« Odpowiedz #4 : Czwartek, 31/01/08, 22:21:49 »
Odpowiedz cytując

Skad tak nagle pochlebne komentarze............?

Czyzby szefostwo wystraszylo sie "reklamy" i  zmienilo podejscie do klienta ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #5 : Piątek, 01/02/08, 09:05:12 »
Odpowiedz cytując

albo szefostwo zapisało się na forum :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kasia
Gość
« Odpowiedz #6 : Niedziela, 03/02/08, 17:57:45 »
Odpowiedz cytując

Zadne szefostwo sie nie zapisało korzystalam z ich uslug na samym poczatku kilka dni po otwarciu i robie to dosc czesto. Jeslie nigdy tam nie byliscie i slyszeliscie poltki typu ze balejarz kosztuje 300 zł To tak piszecie. Najpierw sprawdzcie sami a pozniej piszcie. Fryzjerki z naszych salonow głupoty klienta rozpowiadaja bo boja sie konkurencji i potem tak wychodzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #7 : Czwartek, 07/02/08, 09:17:15 »
Odpowiedz cytując

pomyślałam ok, może mają racje - pójdę zobaczę - i co ? no fajnie - ładnie czysto, ale Pani mi nic do moich dość specyficznych włosów nie potrafiła zaproponować, ta sama fryzura co u fryzjera na osiedlu  tylko za sporo większą kasę.... 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kasia
Gość
« Odpowiedz #8 : Czwartek, 07/02/08, 16:06:30 »
Odpowiedz cytując

Jak sie nazywala Pani ? Trzeba bylo isc do Marka pisalam. SUper gość a jesli sie chce ciekawa fryzure to trzeba powiedziec ze sie chce kreatywne strzyzenie;) Jest drozsze bo kreatywne , normlane strzyznie koszt taki sam jak u zwyklego fryzjera. Ja zapacilam za strzyzenie plus balejaż ( nie wiem jak to sie pisze poprawnie) 139 zł czy to jest duzo? W duzych miastach , nawet w zielonej gorze tyle kosztuje czasem sciecie. A w Nowej SOli u normlanego fryzjera płaciłam od 90 do 120 zł( dlugie wlosy )Więc roznicy duzej nie ma
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przemek
Gość
« Odpowiedz #9 : Czwartek, 07/02/08, 21:45:02 »
Odpowiedz cytując

pomyślałam ok, może mają racje - pójdę zobaczę - i co ? no fajnie - ładnie czysto, ale Pani mi nic do moich dość specyficznych włosów nie potrafiła zaproponować, ta sama fryzura co u fryzjera na osiedlu  tylko za sporo większą kasę.... 


No to zaryzykowalas...... no ale wiemy jak jest
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #10 : Piątek, 08/02/08, 10:28:10 »
Odpowiedz cytując

problem w tym, ze mam loczki i kreatywne strzyżenie w moim wypadku to na łyso chyba :D a jak pani miała na imię nie wiem .... a szkoda - bo bym wam powiedziała :) ja jednak już wolę moją super fryzjerkę na Cichej i ukochaną kosmetyczkę Marzenę za Merkurym:) wole sprawdzone miejsca - nie będę eksperymentować ... bo przyjdę do pracy i sie mnie wystrasza  ludzie :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kubatura
Gość
« Odpowiedz #11 : Niedziela, 15/02/09, 20:55:47 »
Odpowiedz cytując

Jak sie nazywala Pani ? Trzeba bylo isc do Marka pisalam. SUper gość a jesli sie chce ciekawa fryzure to trzeba powiedziec ze sie chce kreatywne strzyzenie;) Jest drozsze bo kreatywne , normlane strzyznie koszt taki sam jak u zwyklego fryzjera. Ja zapacilam za strzyzenie plus balejaż ( nie wiem jak to sie pisze poprawnie) 139 zł czy to jest duzo? W duzych miastach , nawet w zielonej gorze tyle kosztuje czasem sciecie. A w Nowej SOli u normlanego fryzjera płaciłam od 90 do 120 zł( dlugie wlosy )Więc roznicy duzej nie ma
to w calym kasstudio jeden fryzjer jest wart uwagi? :P :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
madziara
Gość
« Odpowiedz #12 : Poniedziałek, 06/04/09, 20:32:40 »
Odpowiedz cytując

 hahaha u mojego fryzjera nie dopłaca się do "kreatywnego" strzyżenia-fryzjer powinien być z reguły kreatywny i dopasować cięcie do temperamentu klientki,a nie nazywać cięcie wymagające od niego więcej pracy kreatywnym,BEZ SENSU!!!!!!!!!!ale to takie ładne słowo KREATYWNE STRZYŻENIE i 50zł dopłacamy za wyraz KREATYWNE hahaha hahaha hahaha hahaha niepowiem kto się na to nabiera,pewnie nowosolskie typowe brunetki i blondynki obwieszone "złotem" hahaha hahaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Brayan
Gość
« Odpowiedz #13 : Piątek, 05/06/09, 23:13:57 »
Odpowiedz cytując

Koledzy kiedyś chodzili do tego "salonu", początkowo byli zadowoleni, przede wszystkim obsługą.. tak bynajmniej mówili.. sam nigdy tam nie byłem... Ja chodzę do zakładu fryzjerskiego na tym nowym deptaku, jest tam salon kosmetyczny "u Toli" chyba.. i salon fryzjerski... kiedy nie wejdę, to są klienci, szybko i sprawnie jestem obcięty, za "kreatywność" nie płacę dodatkowych pieniędzy... a i koledzy zmienili "Kasstudio" na nieco skromniejszy salon...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
nika
Gość
« Odpowiedz #14 : Sobota, 15/08/09, 02:06:41 »
Odpowiedz cytując

kass jak najbardziej polecam, korzystalam z wielu uslug w salonie (fryzjer, solarium, depilacja) wlasciwie wszystko na najwyzszym poziomie (w nowej soli oczywiscie) i zawsze bylam b zadowolona. ze wszystkiego.
pozdrawiam Pania Kasie:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 » Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Kasstudio ;D « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!