forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sobota, 20/04/24, 04:01:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15923 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Jaki wybrać salon kosmetyczny
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Jaki wybrać salon kosmetyczny  (Przeczytany 6969 razy)
miśku
Gość
« : Wtorek, 20/10/09, 16:20:40 »
Odpowiedz cytując

Witam :)

Szukam sprawdzonej kosmetyczki w naszym mieście która potrafi zrobić żel na paznokciach , oczyszczanie twarzy wszelkiego rodzaju , brwi itd.

prosze polecic osobe godną zaufania :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Środa, 21/10/09, 18:45:40 »
Odpowiedz cytując

Magda w salonie na Konstytucji 0683871591 :)

nie dosyć, że żel pięknie zrobiony to i zawsze jakiś fajny wzorek namaluje (nie od szablonu!)

reszta zabiegów również bez zarzutu :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mała
Gość
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 04/11/10, 22:25:21 »
Odpowiedz cytując

polecam salon kosmetyczny na wrocławskiej 5 gdzie miesci sie rowniez solarium.mila obsluga,wydaje mi sie ze maja niewysokie ceny a jakosc jest rewelacyjna.chodze tam juz od 3 lat i jestem zadowolona,mimo roznych opinii jakie slyszalam.najlepiej pojsc i samemu sie przekonac.polecam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
cat woman
Gość
« Odpowiedz #3 : Poniedziałek, 21/02/11, 22:24:25 »
Odpowiedz cytując

Bardzo dobry jest niedawno otworzony gabinet na Wojska Polskiego w miejscu byłego fryzjera "Alicja".ceny niewygórowane,miła i inteligentna obsługa(można porozmawiać nie tylko o pogodzie)co dla mnie też jest ważne.robiłam tipsy już 3 razy i jestem zadowolona.trzymały sie długo i bardzo fajne wzory.Robię sobie również zabiegi mikrodermabrazji i widzę efekty więc polecam skorzystać.Przekonaj się sama czy warto
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Jaki wybrać salon kosmetyczny « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!