forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 28/03/24, 23:42:33

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
14904 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Gedia Nowa Sól narastające problemy. Tak czy Nie
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Gedia Nowa Sól narastające problemy. Tak czy Nie  (Przeczytany 6945 razy)
Gomez
Gość
« : Poniedziałek, 27/12/10, 16:13:54 »
Odpowiedz cytując

Cześć i czołem.
W ostatnim czasie pojawiło się kilka absurdalnych pomysłów w Gedia Polska.
Pierwsza sprawa to sprawa szatni dla pracowników produkcji. To jest po prostu dramat jest taki ścisk jak byśmy jechali na Syberię w wagonach bydlęcych, odległości miedzy szafkami to około 60 cm, dobrze, że jest zima bo latem nie wyobrażam sobie przebierać się w takim ścisku i zaduchu. Ten kto to wymyślił pewnie nie zadał sobie trudu przejść się tam w czasie pomiędzy zmianami jak tam jest. I co ciekawe zanosi się, że będzie jeszcze gorzej bo będą wymieniane szafki na takie jakie są stosowane na basenach kąpielowych dwu piętrowe. I patrząc na inwestycje będą zatrudniani nowi pracownicy czyli ścisk będzie się zwiększał. Podobno mają być budowane nowe szatnie ale gdzie i kiedy tego nie wie nikt i nie widać żadnych ruchów w tym kierunku. Jest kilka miejsc gdzie by mogły powstać nowe szatnie, myślę tu o magazynku BHP, starej akumulatorowni i sali konferencyjnej kolo stołówki. Tylko, że nic w tym kierunku się nie dzieje a podobno pracownicy to najważniejszy element układanki pod nazwą Gedia. Wystarczy wyobrazić sobie wszystkie te maszyny bez obsługi co by wyprodukowały?
I tu pojawia się drugi problem atmosfera w pracy. Wydaje się, że panowie dyrekcja i kierownicy z upodobaniem stosują zasadę dziel i rządz czyli skłuć działy, zmiany a nawet ludzi na działach miedzy sobą a łatwiej będzie nimi rządzić. Przez takie podejście w firmie panuje totalna psychologia czyli robie swoje a całą resztę mam w czterech literach. Ludzie centralnie się nienawidzą między sobą za byle pierdołę traci się część premii albo całą a potem oglądamy filmiki jak jakiś koleś rzuca detalami po hali śmiejemy się ale sami czasem mamy na to ochotę..
Pieniądze to następna sprawa. Od kilku lat nie było podwyżek, była regulacja płać średnio 50 złoty. W grudniu miały się rozpocząć rozmowy o podwyżkach i co i nic. Pan dyrektor na spotkaniach z załoga czarował obiecywał, pokazywał ja rośnie sprzedaż, maleją reklamacje. Jeśli chodzi o pijar to rewelacja ale w kieszeni nic nie widać więcej pieniędzy. Przyszły rok tez zapowiada się rewelacyjnie to spodziewam się podwyżek średnio 500 zł dla pracowników produkcyjnych i około produkcyjnych.
I jeszcze jedno sprawa premii. A raczej dziwacznych zasad odbierania części premii. Podam przykład reklamacji. Pomiary mogą mieć sześć reklamacji a logistyka tylko dwie ciekawe. Państwo którzy to ustalali jaki mieli w tym cel pogorszenie atmosfery w firmie?

Pozdrawiam poddaje pod rozwagę to co napisałem i proszę ludzi którzy mają możliwość wyeliminowania powyższych problemów o działanie dla dobra firmy i pracujących w niej ludzi. Trochę empatii panowie i panie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Gedia Nowa Sól narastające problemy. Tak czy Nie « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!