forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 23/04/24, 08:07:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15926 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: fitness
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: fitness  (Przeczytany 8531 razy)
szara
Gość
« : Niedziela, 17/02/08, 16:21:18 »
Odpowiedz cytując

słuchajcie - potrzebuje namiary na naprawdę dobry fitness w Nowej Soli - aerobic lub coś w ten deseń. pomóżcie!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Sobota, 01/03/08, 13:56:08 »
Odpowiedz cytując

ok nikt mi nie odpowiedział - dałam rade sama :P
a teraz podzielę się refleksjami :
1. Atleta - karnet tani i wiemy już dlaczego - koszmarny bajzel plusem miła obsługa, ale nie gwarantują porad przy trenowaniu - więc odpada - skąd mam wiedzieć co mam robić na tych maszynach ?
2. Olimpik - zbyto mnie - chyba kobieta w moim wieku wzbudziła w nich strach :>
3. Renata - rewelacja - karnet ciut droższy, ale obsługa super, pani mówi co i kiedy robić i jest czystko ciepło i super miło
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Sobota, 01/03/08, 14:17:31 »
Odpowiedz cytując

atleta -w cale nie jest tak zle mozna sie przyzwyczaic ludzie mili wiekszosc sluzy pomoca. nikt na nikogo nie zwraca uwagi i nie nasmiewa sie z nikogo .cwicza tam ludzie normalni (czyli malo tam typowych karkow wozacych sie jak by byli bogami ) wlasciciele moim zdaniem porzadni ludzie zawsze sa w stanie pomoc i pokierowac czesto widze jak ta pani pokazuje dziewczyna jak maja cwiczyc ,do tego wywieszone sa rozpiski treningow wiec kazdy moze znalezc cos dla siebie .jedynym minusem jest bieznia a moze jej brak bo to co tam jest nie mozna nazwac bieznia oraz malo miejsca zwlaszcza kiedy jest sezon ludzi jest bardzo duzo i trzeba sie czesto przeciskac miedzy nimi nie mowiac juz o czekani na mozliwosc cwiczenia na danym sprzecie. :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
A.
Gość
« Odpowiedz #3 : Niedziela, 08/03/09, 14:41:51 »
Odpowiedz cytując

A mogę sptytać ile kosztuje karnet do studia fitness "RENATA", tam na ul. Jadwigii???
i co obejmuje?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Berba
Gość
« Odpowiedz #4 : Środa, 18/03/09, 18:19:50 »
Odpowiedz cytując

Hej ja osobiście mogę polecic aerobik w LO- jest dwa razy w tygodniu- karnet ok. 50 zł.. słyszałam, że dobra siłownia i TYLKO DLA KOBIET jest koło targu, ale osobiście nie byłam..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #5 : Środa, 18/03/09, 22:27:24 »
Odpowiedz cytując

koło targu to siłownia Renata i faktycznie jest tylko dla kobiet :)

ja tam ja sobie chwalę, jedyna jej wada to to, ze nie ma nikogo kto by stał i poganiał, że nie można sie obijać ;) jakiś Cerber, czy coś ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: fitness « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!