forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18/04/24, 02:25:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15919 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Dobry i tani mechanik
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 » Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Dobry i tani mechanik  (Przeczytany 30178 razy)
adamosky
Gość
« : Środa, 27/08/08, 16:27:30 »
Odpowiedz cytując

Witam poszukuję dobrego i taniego mechanika samochodowego na terenie Nowej Soli. Czy macie jakies propozycje?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #1 : Czwartek, 28/08/08, 12:51:04 »
Odpowiedz cytując

Jarek Bartkowiak
Siemiradzkiego 7; (068) 387-73-87

ale Jarek nie jego ojciec !!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Szary
Gość
« Odpowiedz #2 : Niedziela, 17/01/10, 14:31:47 »
Odpowiedz cytując

Mechanika Pojazdowa "AutoWaldez" 67-100 Nowa Sól ul.Towarowa 3
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #3 : Wtorek, 19/01/10, 08:42:16 »
Odpowiedz cytując

a dobry elektryk do autka ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ef
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 88

« Odpowiedz #4 : Środa, 27/01/10, 22:51:51 »
Odpowiedz cytując

Jadąc starą drogą do Zielonej na ostatnich światłach w lewo i zaraz po prawej stronie. Mi go polecano, ale nie miałem okazji do odwiedzin.

A co? Autko przymarzło? :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
szara
Gość
« Odpowiedz #5 : Czwartek, 28/01/10, 10:48:03 »
Odpowiedz cytując

moja niemiecka precyzja nie zamarza;) to dla koreańskiej produkcji ;D
Zgłoś do moderatora   Zapisane
gość
Gość
« Odpowiedz #6 : Poniedziałek, 01/02/10, 20:18:01 »
Odpowiedz cytując

Marek Buczkowski Mickiewicza 26 solidny i tani jak czegoś nie może zrobić to nie ściemnia tylko mówi jak jest.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
panama
Gość
« Odpowiedz #7 : Wtorek, 04/05/10, 21:28:24 »
Odpowiedz cytując

dobrze i tanio?? to raczej w parze nie idzie :P ale zasada jest jedna taniej bywa 3 razy drozej :D
Zgłoś do moderatora   Zapisane
swojak
Gość
« Odpowiedz #8 : Sobota, 08/05/10, 12:59:09 »
Odpowiedz cytując

Jarek Bartkowiak
Siemiradzkiego 7; (068) 387-73-87

ale Jarek nie jego ojciec !!

W żadnym wypadku nie BARTKOWIAK!!!
Zamiast naprawy to niszczy auto!!! Połamane zaczepy od tylnej klapy, teraz mam u innego mechanika, który poprawia po nim, zerwane gwinty śrub od przegubów - TRAGEDIA.
Robił mi też rozrząd bez wymiany pompy - kto to widział, mam nadzieję, że wytrzyma do następnej zmiany.
DZIĘKUJĘ ZA TAKICH PSEUDO MECHANIKÓW.
LUDZIE BIERZCIE RACHUNKI - TO PODSTAWA DO REKLAMACJI!!!

Obecnie mam auto u Pana Gąsiorka AUTO-ZENEK na Zielonogórskiej poleciła mi jedna ze stacji diagnostycznych. Zobaczymy co z tego będzie - na razie podoba mi się jedno - pracuje sam i sam daje Ci do wyboru, której firmy chcesz część (oczywiście poleca, które ma sprawdzone).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
swojak
Gość
« Odpowiedz #9 : Środa, 12/05/10, 13:23:03 »
Odpowiedz cytując

Jarek Bartkowiak
Siemiradzkiego 7; (068) 387-73-87

ale Jarek nie jego ojciec !!

W żadnym wypadku nie BARTKOWIAK!!!
Zamiast naprawy to niszczy auto!!! Połamane zaczepy od tylnej klapy, teraz mam u innego mechanika, który poprawia po nim, zerwane gwinty śrub od przegubów - TRAGEDIA.
Robił mi też rozrząd bez wymiany pompy - kto to widział, mam nadzieję, że wytrzyma do następnej zmiany.
DZIĘKUJĘ ZA TAKICH PSEUDO MECHANIKÓW.
LUDZIE BIERZCIE RACHUNKI - TO PODSTAWA DO REKLAMACJI!!!

Obecnie mam auto u Pana Gąsiorka AUTO-ZENEK na Zielonogórskiej poleciła mi jedna ze stacji diagnostycznych. Zobaczymy co z tego będzie - na razie podoba mi się jedno - pracuje sam i sam daje Ci do wyboru, której firmy chcesz część (oczywiście poleca, które ma sprawdzone).

Więc auto odebrałem - przegub do wymiany i dodatkowo jak wspomniałem pozrywane gwinty na przegubie i wahaczach - porażka na maksa. Nie ma to jak po pół roku robić to samo.
Mam nadzieję, że moja opinia będzie przestrogą dla wielu klientów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ina
Gość
« Odpowiedz #10 : Wtorek, 22/06/10, 23:20:17 »
Odpowiedz cytując

A ja odradzam sklep (Gimnazjalna 13) i serwis (Kaczkowskiego 13) INTER-MOTO - brak doświadczenia i kompetencji powoduje, że również dobrze piekarz mógłby zostać mechanikiem. Zero szacunku do klientów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
"zadowolenie klijęta"
Gość
« Odpowiedz #11 : Wtorek, 18/01/11, 16:19:34 »
Odpowiedz cytując

Stanowczo wszystkim odradzam
Henryka Kozłowskiego
Głogowska82b,
brak kompetencji gdy nie potrafi naprawić, wymyśla wymiany niestworzonych rzeczy oczywiście za duże pieniądze po czym auto i tak nie działa,
a mechanik chce zapłaty bo on zrobił, a to że nie działa to wina samochodu a nie jego.
zapewne jeszcze trzeba wymienić......mechanika
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Gość
Gość
« Odpowiedz #12 : Wtorek, 18/01/11, 16:29:01 »
Odpowiedz cytując

Pana Bartkowiaka polecam, zawsze doradzi spojrzy na inne elementy i powie co w najbliższym czasie trzeba by przy aucie zrobić.
Gdy oddajemy samochód "BO NIE DZIAŁA" na telefon przekazuje diagnostykę i ustala plan działania - wszystko w porozumieniu z klientem
Gdy czegoś nie potrafi doradza gdzie można to naprawić.
Może nie jest TANI ale mam normalne ceny a oddając auto do TANIEGO mechanika płacimy zwykle dwa razy bo i tak po Taniej naprawie przyjedziemy do mechanika z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kierowca
Gość
« Odpowiedz #13 : Wtorek, 26/04/11, 15:34:46 »
Odpowiedz cytując

Serwis u Jasia - stacja diagnostyczna, wymiana olejów
ul. Wojska Polskiego (na przeciw PKN ORLEN) - przy głównej drodze krajowej "3" - główny zjazd do Nowej Soli
- po pierwsze drogo (bardzo - na samej wymianie oleju, filtrów przepłaciłem ponad 100zł)
- oszukują (w moim przypadku miał być filtr paliwa FILTRON... wczoraj po wymianie na oryginał fordowski - Bosch - okazało się że wsadzili jakiś... ALCA/ALCO )

Nie polecam,zdzierają na czym mogą!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
gość
Gość
« Odpowiedz #14 : Poniedziałek, 09/05/11, 23:14:27 »
Odpowiedz cytując

Ireneusz Kusiak - Konradowo 30A (okolice Otynia) jadąc starą drogą do Zielonej Góry skręcamy w pierwszą w lewo (za rondem koło Złotego łanu), przejeżdżamy przez Zakęcie i skręcamy na Konradowo, trochę się trzeba naszukać ale naprawdę warto, gość załatwia części tańsze niż w sklepie i robi naprawdę dobrą robotę, oczywiście nie jest najtańszy ale polecam, doradzi i nie robi ludzi w balona narażając na niepotrzebne koszta
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 » Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Dobry i tani mechanik « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!