forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29/03/24, 15:02:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
15098 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Czy istnieje jakaś sieć na XXX-Lecia?
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Czy istnieje jakaś sieć na XXX-Lecia?  (Przeczytany 8519 razy)
Internet w mieście
Gość
« : Czwartek, 27/03/08, 08:26:44 »
Odpowiedz cytując

Witam Wszystkich! Od niedawna jestem szczęśliwym nabywcą mieszkania na osiedlu XXX-Lecia w Nowej Soli. Chciałbym podłączyć u siebie internet. I tu moje pytanie: Czy istnieją jakieś lokalne firmy, które mają sieć na tym osiedlu? Jeśli tak, to poproszę o namiary do tych firm. A może istnieją jakieś blokowe sieci? Może ktoś z Was wie czy blok nr 5 jest okablowany? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przemek
Gość
« Odpowiedz #1 : Czwartek, 27/03/08, 10:34:25 »
Odpowiedz cytując

Czesc

Najtaniej jak bys chcial po kablu to chyba tylko wlasnie w jakiejsc malej sieci z sasiadami, ale nieiwem czy w twojej okolicy jest siec - moze ktos na forum cos wiecej napisze. Wiele osob wlasnie tak dzieli internet z sasiadami - 1 osoba kupuje lacze od Dialoga albo kablowki Aster  i dzieli z sasiadami  :D

Po kablu jak bys chcial to rowniez wiem ze w blokach jest telewizja kablowa ASTER ktora tez oferuje internet. Bylem ostatnio u kolegi i mialem przyjemnosc potestowac i dzialalo wysmienicie a parametry zgodne z umowa. wiem tez z opini innych ze sa zadoleni.
Podaje link, wiem ze przy korzystaniu z tV kablowej + internet daja jakies znizki chyba 15 %
http://www.aster.pl/node/749

Zobacz tez post nizej o internecie WIFI (bezprzewodowym) ktory tez moze swietnie dzialac pod pewnymi warunkami  ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mario
Gość
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 27/03/08, 15:13:48 »
Odpowiedz cytując

Dzięki za info! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Czy istnieje jakaś sieć na XXX-Lecia? « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!