forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 19/03/24, 12:02:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
12033 wiadomości w 595 wątkach, wysłana przez 2 Użytkowników
Najnowszy użytkownik: ef
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Nowe mieszkania na os. Konstytucji - firma KONS- BET
« poprzedni następny »
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj
Autor Wątek: Nowe mieszkania na os. Konstytucji - firma KONS- BET  (Przeczytany 10138 razy)
WuBe80
Gość
« : Czwartek, 10/01/08, 22:20:31 »
Odpowiedz cytując

Witam wszystkich, który zainteresował lub też zainteresuje w/w temat. Będę wdzięczny, jeżeli ktoś z Was uraczy mnie jakimikolwiek informacjami na temat dewelopera - firmy KONS- BET z Zielonej Góry. W gruncie rzeczy chodzi mi jakośc wykonywanych przez nich usług. Wiem, że mają już trochę doświadczenia za sobą, ale nie wiem jak z jakością...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
jozek
Gość
« Odpowiedz #1 : Środa, 30/01/08, 23:01:52 »
Odpowiedz cytując

podobno sa bardzo pewni siebie, kumplowi kazali jechac do ZG i zapytac poprostu ludzi jak im sie mieszka w blokach ktore wybudowali ;-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 Odpowiedz | Drukuj 
forum.nowasol.org - niezależne forum nowosolskie  |  Nowa Sól  |  Aktualności  |  Wątek: Nowe mieszkania na os. Konstytucji - firma KONS- BET « poprzedni następny »
 

stomatolog nowa sól
Kompleksowa rejestracja pojazdów, tłumaczenia, akcyza
Ubezpieczenia Zielona Góra
Akcyza za auto, akcyza przez internet
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0.15 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!